Turniej “Znaki Drogowe – Memory”

W dniu 13 listopada 2023 roku odbył się niezwykły turniej “Znaki Drogowe – Memory” w Szermierczej Sportowej Szkole Podstawowej nr 85 we Wrocławiu. Wydarzenie zgromadziło uczniów klas IV a i IV b, zapewniając nie tylko rozrywkę, ale przede wszystkim edukację z zakresu znaków drogowych w formie wyjątkowej zabawy.

Uczestnicy turnieju mogli przetestować swoją wiedzę poprzez zadania zainspirowane grą Memory, co przyczyniło się do angażującego sposobu przyswajania informacji. Dzięki tej formie nauki, uczniowie mieli szansę lepiej zrozumieć znaczenie znaków drogowych.

Zawody przebiegły w duchu rywalizacji, ale przede wszystkim nauki i współpracy. Podczas turnieju, uczniowie zdobyli cenne umiejętności, które przydadzą im się na drodze, promując jednocześnie bezpieczne zachowania w ruchu drogowym.

Wydarzenie było okazją do wzbogacenia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa drogowego, a uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, które dodatkowo motywowały do zaangażowania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju. To właśnie Wasze zaangażowanie sprawiło, że to wydarzenie było niezapomniane.