zajęcia pozalekcyjne

W tym miejscu można zapoznać się z naszą ofertą zajęć dodatkowych. Uczniowie, w czasie wolnym mogą rozwijać swoje zainteresowania na wielu płaszczyznach. Nasi nauczyciele skutecznie podzielą się z uczniami swoją wiedzą i umiejętnościami w zakresie dziedzin nauki, kultury i sportu, w których sami odnaleźli spełnienie i sposób na interesujący samorozwój. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie do organizowania specjalistycznych zajęć.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

redakcja gazetki szkolnej, koło taneczne, chór, różne zajęcia sportowe, szachy, kółko matematyczne i wiele, wiele innych.

Warto wspomnieć, że zawsze staramy się wpierać wszystkich uczniów. Tych potrzebujących więcej czasu i cierpliwości do nauki oraz tych wybitnie zdolnych.

Poniższy plik zawiera szczegółowy i aktualny spis wszystkich zajęć pozalekcyjnych. Dodatkowo można sprawdzić, kto gdzie i kiedy organizuje poszczególne zajęcia.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie !!!

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2021/2022

Warto również wspomnieć, że nasi uczniowie biorą udział w wielu edukacyjnych wycieczkach szkolnych oraz corocznych rajdach integracyjnych. Ponadto klasy sportowe, w okresie zimowym, wyjeżdżają, na “białą szkołę”. Tam, oprócz nauki narciarstwa i szermierki, realizują pozostałe szkolne lekcje. Do tradycji należą również wyjazdy na “zieloną szkołę” organizowane w klasach edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III). Doświadczenie i wypracowane kontakty pozwalają na znaczne zminimalizowanie kosztów takich przedsięwzięć, dzięki czemu nasi podopieczni bardzo licznie i z entuzjazmem biorą w nich udział.

Ćwicząc w klasie sportowej istnieje wiele sposobności na podróżowanie po całej Polsce, a nawet Europie. Nasi reprezentanci, pod opieką doświadczonych trenerów podejmują rywalizację na planszach szermierczych, w wielu ciekawych miejscach na świecie. Bardzo często odnoszą spektakularne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych.