WOJEWÓDZKI KONKURS LOP

Z radością pragniemy podzielić się informacją o uroczystym podsumowaniu wojewódzkich konkursów „Letnie i jesienne pejzaże w naturze” oraz „Przebłyski zieleni w miejskiej przestrzeni”, które odbyło się w dniu 31.10.2023 r. w Arboretum Stradomia Dolna w Sycowie.Program wydarzenia obejmował przejazd autokarem, prelekcję ekologiczną oraz spacer po Arboretum, a także uroczyste rozdanie nagród. Wydarzenie było okazją do uhonorowania zaangażowania uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursach organizowanych przez Ligę Ochrony Przyrody.

Lista uczestników z naszej szkoły:
KONKURS „LETNIE I JESIENNE PEJZAŻE W NATURZE”:
Aleksander Rajski (III miejsce),
Nika Kozina (wyróżnienie)
KONKURS „PRZEBŁYSKI ZIELENI W MIEJSKIEJ PRZESTRZENI”:
Kacper Mróz (I miejsce)
Warto podkreślić zaangażowanie naszych uczniów w propagowanie wrażliwości na otaczającą przyrodę i dbałość o środowisko naturalne. Ich wysiłek oraz kreatywność zasługują na uznanie i podziw.