oddziały przedszkolne

zero_1

Witajcie w zerówce!

Parter szkoły opanowały dzieci przedszkolne . ,,Zerówki” mieszczą się w kolorowych, pełnych zabawek i pomocy dydaktycznych salach. Przez pięć godzin dzieci znajdują się pod opieką wychowawcy- bawią się w sali, uczą ciekawych rzeczy, rysują, malują, lepią, tańczą, śpiewają , gimnastykują oraz przygotowują się do nauki czytania, pisania i liczenia. Codziennie spędzają czas na powietrzu bawiąc się na naszym nowym, bezpiecznym placu zabaw lub boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Podczas wyjść edukacyjnych dzieci poznają okoliczne przybytki kultury i ciekawe zakątki naszego miasta, oglądają filmy dla dzieci i uczestniczą w spektaklach teatralnych.

Dodatkowe zajęcia dla zerówkowiczów to: język angielski, muzyka, religia, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne. Dzieci uzdolnione muzycznie maja okazję radośnie śpiewać w chórze dzieci młodszych Kantilence.

Po intensywnej, w wydarzenia i wrażenia, edukacji przedszkolnej, milusińscy mają zapewnioną opiekę w specjalnie dla nich zorganizowanej świetlicy.

Czas u nas mija szybko i jest pełen wrażeń. Kończąc naukę w zerówce przedszkolaki śpiewają: “w zerówce było super, na sto dwadzieścia dwa, powtórzyć chciałbym tamte dni jeszcze jeden raz“. Nie wierzycie? Spytajcie dzieci.