dla rodziców

Zebrania z rodzicami

Spotkania nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018 będą odbywać się według ustalonego harmonogramu. Ponadto uczniowie zawsze posiadają informację w zeszycie kontaktu o zbliżającym się spotkaniu.

Zebrania:

Obiady

Karta – Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce szkolnej

Świetlica środowiskowa

krótki opis działalności i możliwość kontaktu.

Wzór zwolnienia z lekcji

Drogi rodzicu / opiekunie, jeśli zachodzi potrzeba zwolnienia ucznia z lekcji, w ciągu dnia, np z powodu wizyty u lekarza na zwolnieniu powinna znaleźć się formuła:

“Biorę odpowiedzialność za samodzielny powrót mojego dziecka ze szkoły do domu” lub “odbieram dziecko osobiście”. Zwolnienie nie może być wpisane do zeszytu kontaktów. Gotowy druk przygotowaliśmy dla Państwa w zakładce “DO POBRANIA”.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW dzieci

Pomoc
Przemoc, problem alkoholowy lub narkotykowy to tematy, które mogą dotknąć każdego rodzica. Zgromadziliśmy dla Państwa zestaw źródeł w zakładce “POMOC”