Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 – 1 września

 

 1 września 2021

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice

 

W związku z tym, iż rozpoczynamy  kolejny nowy rok szkolny podczas pandemii ,  nie możemy spotkać się wszyscy razem w sali gimnastycznej. Musimy zachowywać  dystans społeczny. Zapraszam zatem wszystkich  uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego według harmonogramu.

 

Uwaga – na teren szkoły mogą wejść wyłącznie rodzice uczniów klas pierwszych i dzieci z oddziału przedszkolnego 

( dziecko z jednym rodzicem). Każdy rodzic   wchodząc do szkoły zakłada maseczkę   i dezynfekuje ręce.   Dzieci mają być również wyposażone    w maseczki , które  stosują obowiązkowo w obszarach wspólnych szkoły  –  (np. korytarze szkolne, toalety,).

 

Oddział przedszkolny  spotyka się z p.  Agnieszką Fiedler przed budynkiem szkolnym   o godzinie 10.30. Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą  głównym  wejściem do sali oddziału przedszkolnego nr 6   na parterze szkoły. Dzieciom z oddziału przedszkolnego może towarzyszyć  jeden rodzic.

 

Klasy I- III

 

Klasa 1a spotyka się z p. Beatą  Laskowską  przed budynkiem szkolnym      o godzinie 10.00. Dzieciom z klasy 1a może towarzyszyć  jeden rodzic. Dzieci razem z Nauczycielką  przechodzą głównym wejściem do szkoły, do dużej sali  gimnastycznej na I piętrze. Spotkanie z Dyrekcją szkoły . Przejście z Wychowawcą do klasy nr 17.

 

Klasa 1 b  spotyka się z p.  Edytą Sempruch- Kosmalską  przed budynkiem szkolnym o godzinie 10.00. Dzieciom z kl.1b  może towarzyszyć  jeden rodzic. Dzieci razem z Nauczycielką przechodzą głównym wejściem do szkoły, do   dużej sali  gimnastycznej na I piętrze. Spotkanie z Dyrekcją szkoły . Przejście z Wychowawcą do klasy nr 24.

 

Klasa 2a spotyka się z p.  Danutą Pańko  przed budynkiem szkolnym   o godzinie 9.30.Dzieci razem z Nauczycielką przechodzą głównym  wejściem do sali nr  21.

 

Klasa 2b spotyka się z  p. Magdaleną Skupińską  przed budynkiem szkolnym o godzinie 9.30. Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą głównym  wejściem do sali nr  23.

 

Klasa 3a spotyka się z p. Małgorzatą Horman  przed budynkiem szkolnym    o godzinie 9.45.  Dzieci razem z Nauczycielką przechodzą głównym wejściem do sali nr 22.

 

Klasa 3b spotyka się z p. Ewą Sadowską  przed budynkiem szkolnym o godzinie 9.45 .Dzieci razem z Nauczycielką przechodzą  wejściem głównym do sali nr 16.

 

Uczniowie klas I- III pod opieką Wychowawców  wchodzą do sal  lekcyjnych klatką schodową od strony świetlicy szkolnej.

 

 

 

Klasy IV- VIII

 

Uczniowie klas IV- VIII przychodzą do szkoły zgodnie z harmonogramem.  Spotykają  się z Wychowawcami  przed budynkiem szkoły  od strony boiska.  Wchodzą do szkoły wejściem od strony boiska i udają się pod opieką Wychowawców do  wyznaczonych  sal  klatką schodową od strony sklepiku.

Wszyscy Nauczyciele  oraz Uczniowie w przestrzeniach publicznych szkoły poruszają się  w maseczkach ochronnych.

 

Klasa 4a  spotyka się z p.  Beatą Mazur  przed budynkiem szkoły od strony boiska   o godzinie 9.00.Uczniowie  razem

z Nauczycielką przechodzą  do  sali 35  .

 

Klasa 4 b spotyka się z p.  Anną Bieniek  przed budynkiem szkoły od strony boiska      o godzinie 9.00.Uczniowie  razem z Nauczycielką przechodzą  do  sali 27  .

 

Klasa 5a spotyka się z  p.  Alicją Królak   przed budynkiem szkoły od strony boiska    o godzinie 9.15  Uczniowie  razem z Nauczycielką przechodzą   do sali nr 4

 

Klasa5b spotyka się z p. Katarzyną Kowal  przed budynkiem szkoły  od strony boiska o godzinie 9.15. Uczniowie razem z Nauczycielką przechodzą  do salinr.2

 

Klasa 6a spotyka się z p.  Katarzyną Mirz  przed budynkiem szkoły od strony boiska    o godzinie 9.15. Uczniowie  razem z Nauczycielką  przechodzą   do sali nr 30 .

 

Klasa 7a  spotyka się z p.  Justyną Pisarczyk  przed budynkiem szkolnym od strony boiska  o godzinie 8.45. Uczniowie  razem z Nauczycielką przechodzą  do sali nr 29.

 

Klasa 7b spotyka się z p.  Magdaleną Mazur  przed budynkiem szkolnym od strony  boiska  o godzinie 8.15  Uczniowie  razem z Nauczycielką przechodzą   do sali nr 31.

 

Klasa 7c spotyka się z p. Anną Pasek przed budynkiem szkolnym od strony boiska o godzinie 8.30. Uczniowie  razem z Nauczycielką  przechodzą  do sali nr 14.

 

Klasa 8a spotyka się z p. Anną Warzybok  przed budynkiem szkolnym od strony boiska o godzinie 8.30. Uczniowie  razem z Nauczycielką przechodzą   do sali nr 32.  

 

 

Klasa 8b spotyka się z p. Renatą Bachman przed budynkiem szkolnym od strony boiska    o godzinie 8.00. Uczniowie razem z Nauczycielką przechodzą  do sali nr 8.   

 

 

Klasa 8c spotyka się z p.  Sylwią Wójtowicz przed budynkiem szkolnym od strony boiska o godzinie 8.00.  Uczniowie razem z Nauczycielką przechodzą  do sali nr 28.

 

 

 Proszę o  punktualne przestrzeganie  godzin  podanych      w harmonogramie.

 

Życząc Wszystkim Uczniom ,Rodzicom i Pracownikom szkoły pomyślnego  całego roku szkolnego ;

 

 

Dyrektor Szkoły

Ewa Filipczak