KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

Drodzy Uczniowie klas ósmych,

25 maja,26 maja oraz 27 maja 2021 r. przeprowadzony będzie egzamin ósmoklasisty.
To pierwszy i niewątpliwie bardzo ważny egzamin w Waszej dotychczasowej edukacji .
A czas, w którym przygotowywaliście się do niego był szczególny.
Niemalże 8 miesięcy nauki zdalnej za nami. Poznawaliśmy wspólnie nowe techniki uczenia się i sposoby kontaktu w zupełnie nowej rzeczywistości.
Każdy z Was ma wiele nie najłatwiejszych doświadczeń związanych z tym okresem. Porozmawiamy o tym po Waszym powrocie do szkoły.
Teraz najważniejsze jest Wasze zdrowie i pozytywne nastawienie do zbliżającego się egzaminu.
Wróciliśmy do konsultacji dla Was w szkole ( oczywiście z zachowaniem reżimu
sanitarnego).Chcemy Wam pomóc w i samym powrocie do szkoły i jak najlepszym przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty.
Harmonogram konsultacji jest Wam znany .
Szczegółową organizację zajęć lekcyjnych od 17 do 28 maja 2021 oraz egzaminu ósmoklasisty zamieścimy na stronie internetowej szkoły i dzienniku Librus .
Czas powrotu do szkoły jest przez nas wszystkich zarówno bardzo oczekiwany , jak też budzący nieuzasadnione obawy.
Wracacie do szkoły bez klasówek, bez sprawdzianów , bez sprawdzania zaległych notatek. Wyjątek to sytuacje , jeśli chcecie poprawić oceny.
Mamy nadzieję, że w atmosferze dobrej nauki zostaniecie WSPANIAŁYMI ABSOLWENTAMI NASZEJ SZKOŁY .

Ewa Filipczak Dyrektor Szkoły
Teresa Żłobecka- Kręcidło Wicedyrektor Szkoły