KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW 4-7

Drodzy Uczniowie klas IV- VII,

Powrót do nauki stacjonarnej to informacja, na którą czekamy od wielu tygodni. Zmęczeni pracą zdalną, godzinami spędzonymi przed monitorem, tęsknimy do normalności.
Wszyscy wiemy, że rzeczywistość nie zawsze wyglądała, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Nauka zdalna w starszych klasach trwała niemal pół roku.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie był to dla Was łatwy czas, dlatego chcemy Wam powiedzieć :
Rozpoczynamy akcję „CZAS ODDECHU”  Budujemy RELACJE.

Z tego powodu stawiamy na:
– ponowną integrację,
– pozytywną adaptację,
– bliskie relacje,
– silne więzi,
– dobry klimat,
– zrozumienie i akceptację.

Czas powrotu do szkoły jest przez nas wszystkich zarówno bardzo oczekiwany , jak też budzący nieuzasadnione obawy.
Wracacie do szkoły bez klasówek, bez sprawdzianów , bez sprawdzania zaległych notatek. Wyjątek to sytuacje , jeśli chcecie poprawić oceny.
Szczegółową organizację zajęć lekcyjnych od 17 do 28 maja 2021 r. zamieścimy na stronie internetowej szkoły i dzienniku Librus
Mamy nadzieję, że w atmosferze dobrej nauki zakończymy ten rok szkolny.

Ewa Filipczak Dyrektor Szkoły
Teresa Żłobecka- Kręcidło Wicedyrektor Szkoły