Konkurs LOP „Mój Las”

W październiku 2015r. został ogłoszony Konkurs LOP „Mój Las”, którego celem było wykonanie pracy albumowej „Grzyby naszych lasów” dowolną techniką w formacie A4, składającej się z części opisowej, uzupełnionej fotografiami, rysunkami lub szkicami. Konkurs został przeprowadzony dwuetapowo: na szczeblu regionalnym i centralnym. Prace oceniane zostały pod kątem wartości merytorycznej, formy opracowania, samodzielności i oryginalności ujęcia tematu, estetyki pracy oraz pomysłowości szaty graficznej.

Do konkursu przystąpiło 6 uczniów z klas IV-VI: Magdalena Balasińska (4A), Mateusz Cybulski (4A), Patryk Wajda (4A), Monika Dąbrowska (6B), Paulina Pietrzak (6B), Amelia Piotrowska (6B). Wszystkie prace albumowe były ciekawe, twórcze i estetycznie wykonane. Uczniowie biorący udział w konkursie zostali wyróżnieni w szkole otrzymując dyplomy i nagrody.

Wyniki konkursu LOP zostaną ogłoszone w kwietniu 2016r.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałą znajomość

grzybów, estetykę wykonania albumów oraz pomysłowość.

Watch Full Movie Streaming Online and Download