Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 ; 4.09.2023r.

Drodzy Uczniowie i Rodzice Uczniów,

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy kolejny rok szkolny 2023/2024.

Mimo, iż niewątpliwie wakacje są najmilszym okresem czasu, cieszymy się bardzo na pierwsze spotkanie z Wami.

A spotkanie to odbędzie się 4 września kiedy to uroczyście rozpoczniemy nowy rok szkolny.

Uczniów klas IV-VIII powitamy 4 września o godzinie 8.30 w dużej sali gimnastycznej

Po części oficjalnej odbędą się spotkania z Wychowawcami w salach lekcyjnych /lista klas będzie zamieszczona na drzwiach szkoły/.

Informacje dotyczące planu zajęć lekcyjnych oraz organizacji nauki przekażą Wychowawcy.

Uczniowie klas I-III i Oddziału Przygotowawczego wraz z rodzicami lub prawnymi opiekunami zaproszeni są na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 4 września na godzinę 9.45.

Udają się do swoich sal lekcyjnych na przywitanie Wychowawców: wspólnie przechodzą do dużej sali gimnastycznej.

Po części oficjalnej odbędzie się spotkanie z Wychowawcami w klasach w czasie, których omówione będą plany lekcji oraz najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy szkoły.

Drodzy Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów

Z radością witamy Pierwszoklasistów wraz z Rodzicami w progach naszej szkoły.  Razem z uczniami klas II i III weźmiecie udział w rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Uczniowie klasy 1 a spotykają się z wychowawcą  o godz. 9.45  w sali nr 21 ( I piętro)

Uczniowie klasy 1b spotykają się z wychowawcą  o godz. 9.45 w sali nr 23 ( I piętro).

Uczniowie oddziału przygotowawczego OP I- III spotykają się z wychowawcą  o godz. 9.45  w sali nr 6  ( parter szkoły)

Listy uczniów klas pierwszych będą wywieszone  w szkole w  dniu 28 sierpnia 2023 r.

Wszystkim  Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom,  Pracownikom Szkoły życzymy dobrego, nowego roku szkolnego 2023/24.