Wyłącznie boiska

Uwaga

Od dnia 29.09.2023 teren szkoły w tym boiska szkolne, plac zabaw  zostają wyłączone z użytkowania  na czas prowadzenia prac rozbiórkowych budynku przy

ul. Traugutta 35b.

Apelujemy o niewchodzenie na teren szkoły  i zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu prowadzonych prac .

Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób postronnych  przebywających na terenie szkolnym w godzinach pozalekcyjnych  oraz dniach wolnych od nauki.

UWAGA UŻYTKOWNICY BOISK

Tereny boisk (ze sztuczną nawierzchnią, do koszykówki, plac zabaw) zostaną zabezpieczone przed zniszczeniem na czas prac rozbiórkowych.

Apelujemy o zadbanie i nieuszkadzanie  zabezpieczeń.

Zależy nam, aby po zakończeniu prac rozbiórkowych jakość terenów rekreacyjnych szkoły, w tym boisk pozostała w jak najlepszej kondycji i mogła służyć aktywnemu spędzaniu czasu.