The World Games Wrocław 2017 – Finałowe Odliczanie

30.05.2017 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach do TWG finałowe odliczanie. Na boisku SP nr 45 przy ul. Krajewskiego na wrocławskim Sępolnie, uczniowie klas młodszych zajęli 3 miejsce, a uczniowie klas starszych 1 miejsce. Obie drużyny uzyskały awans do finałów, które odbędą się 7 czerwca. Rywalizacja była bardzo zacięta. Tradycyjnie w przeciąganiu liny nie mieliśmy sobie równych.
W reprezentacji klas I-III udział wzięli:
Fabian Pikuła, Piaseczny Artur , Nowak Dawid, Lewicka Malwina, Lotkowski Marcin, Nowacki Oskar, Krawczyk –Dolińska Alicja, Pawłowska Emila, Blicharz Partycja, Dutkiewicz Julia, Witoński Oliwier. Opiekunami były p. Edyta Walawender i studentka Oksana.

W reprezentacji klas IV-VI udział wzięli:
Firlej Mikołaj, Deja Jakub, Kowalczyk Kacper, Pyda Kacper, Pasznicki Łukasz, Siwak Fabian, Dobryńska Julia, Gaweł Karina, Prędka Wanessa, Cecot Julia, Schwendner Kamil. Opiekunami byli p. Maciej Wiatrowski i student Mateusz.