PIŁKARSKA RUNDA JESIENNA “ANABEL” 2016

Tradycyjnie jak co roku w ramach SKS dla chłopców został rozegrany turniej piłkarski, w postaci dwu meczu. W dwie kolejne środy: 21 i 28 września starły się ze sobą reprezentację klas “A” i “B”. Spotkania były podzielone na 3 osiemnastominutowe tercje, w których udział wzięli uczniowie klas IV-VI. Gra była niezwykle zacięta i na półmetku wynik był remisowy 5:5. Dopiero w trakcie rewanżu klasy “A” uzyskały przewagę doprowadzając do wyniku 12:8.
Niemniej jednak nie wynik był najważniejszy lecz wspólna zabawa i samodzielna organizacja uczniów. Sądząc po frekwencji, atmosferze zawodów oraz zainteresowaniu rodziców i rówieśników zawody się udały. Doskonale spisała się pogoda, a wszyscy uczestnicy dostali super oceny z wf do rubryki “aktywność dodatkowa”.