Moda na szermierkę

W ubiegły weekend (5 lutego 2017 ) ponad 20 dzieci z naszej szkoły uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym Młodzików i Dzieci „Moda na Szermierkę”. Turniej odbył się w Galerii Handlowej Magnolia Park we Wrocławiu i miał między innymi na celu promować szermierkę w środowisku wrocławskim.  Na turniej przyjechali zawodnicy z Leszna, Rudy Śląskiej, Czech i Niemiec.

Dzieci startowały w dwóch grupach wiekowych: starsza (roczniki 2002-2005) i młodsza (rocznik 2006 i młodsi).

Wśród młodszych dziewcząt 5 miejsce w finale wywalczyła ANIA RYNKIEWICZ  a ZUZIA ROBASZEK 8 miejsce. Obie dziewczynki z klasy 3c. W kategorii młodszych chłopców 5 miejsce zajął MACIEJ MIELCAREK z klasy sportowej 5a.

watch full film War for the Planet of the Apes 2017

W kategorii starszych dziewcząt 2 miejsce wywalczyła WERONIKA TRACZ z klasy sportowej 5a a 7 miejsce NATALIA BLICHARZ  z klasy sportowej 6a.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Pani Dyrektor Ewie Filipczak za kibicowanie, pomoc, ogromne wsparcie dzieci i miłą atmosferę:)

trenerzy szermierki