Laboratoria Przyszłości CZERWIEC 2023

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci

Z pośród różnych zajęć, wydarzeń czy przedsięwzięć, które odbyły się w tym miesiącu z wykorzystaniem sprzętu i materiałów edukacyjnych z projektu Laboratoria Przyszłości prezentujemy tylko wybrane:

Dziś, 6 czerwca po raz kolejny klocki LEGO trafiły do grupy 1 w świetlicy. Tym razem służyły dzieciom do wizualizowania swoich ulubionych miejsc, w których spędzą wakacje. Wcześniej uczniowie dzielili się swoim doświadczeniem i prowadzili żywe dyskusje, podczas których opowiadali o swoich ulubionych wakacyjnych przygodach.

W czerwcu w klasie 5a odbyły się ostatnie zajęcia z wykorzystaniem robotów Photon. Uczniowie nadal doskonalą swoje umiejętności w posługiwaniu się programami do obsługi robota oraz działania samego Photona.