IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży rozpoczyna się 7 maja

Zapraszamy wszystkich uczniów klas sportowych do udziału w IX Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w szermierce.streaming The Lego Batman Movie

Uroczyste otwarcie IX WOM odbędzie się w dniu 7 maja (sobota) 2016 o godz.9.00 na Stadionie Olimpijskim.

Zawody szermiercze odbędą się w dniu 8 maja (niedziela) 2016 na sali szermierczej KS AZS-AWF Wrocław przy al. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski). Floret chłopców rozpoczyna się o godz.10.00 natomiast floret dziewcząt o godz.14.30.  Po zakończeniu turnieju indywidualnego odbędzie 外汇交易平台 się jeszcze turniej drużynowy. Walki będą rozgrywane w kategorii młodzika (roczniki 2002-2004) oraz kategorii dzieci (roczniki 2005-2006). Szczegółowe informacje na temat startu w zawodach u trenerów. Gorąco zachęcamy dzieci do udziału w imprezie a Rodziców zapraszamy do kibicowania!!!

trenerzy szermierki