27 Bieg Solidarności

09.09.2017 reprezentacja naszej szkoły w liczbie 95 uczniów- zawodników i 10 opiekunów wzięła udział 27 edycji Biegu Solidarności. W biegach młodzików na dystansie 1000 m, rywalizowały dzieci szkolne w rocznikach od 2010 do 2005 , z podziałem na kategorie chłopców i dziewcząt.
Pogoda dopisała, a atmosfera zawodów sprzyjała wysokiemu poziomowi sportowemu. Zawodnicy wielu szkół i klubów sportowych z całego Dolnego Śląska zapewniło doskonałą frekwencję oraz wyśrubowane czasy na mecie.
Nasza szkoła została wyróżniona w kategorii frekwencji zajmując 3 miejsce na podium.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, opiekunom i rodzicom za udział w tym wydarzeniu. Teraz czas na 95 szóstek z wf-u na dobry początek.