DWA BRĄZY W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA!

14 czerwca 2021 r. w Hali Uniwersytetu Wrocławskiego odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w tenisie stołowym. Z naszej szkoły wystartowały 3 drużyny, z czego dwie zdobyły dwa medale.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt zagrały: Julia Dutkiewicz- kl. 7b, Emilia Pawłowska- 7a i Anna Kapica- 6b. Dziewczęta zajęły III miejsce za SP 37 i SP 74. W meczu o brązowy medal zrewanżowały się drużynie z SP 80, wygrywając 2:0.
W Igrzyskach Dzieci chłopcy wystąpili w składzie- Uladzimir Bardasau, Bartosz Nowak i Bartłomiej Maciantowicz- wszyscy kl. 7a. Drużyna wygrała m.in. z SP 74 i SP 90 a przegrała z SP 91 i również zajęła III miejsce.
Reprezentacja chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej to Jakub Wrona i Artur Piaseczny- kl.8a oraz Oliwier Roszkowski z kl. 7a, którzy przegrali z SP 80 i SP 74 a wygrali z SP 90, tym samym zajęli miejsce V.
Opiekunem drużyn była pani Edyta Walawender.