AGATA REMJAN – „ZŁOTA” PŁYWACZKA!

Właśnie dowiedzieliśmy się o wielkim sukcesie sportowym Agaty Remjan, uczennicy klasy VIc, wychowance Pani Anny Pasek. Agata cały swój wolny czas poświęca pasji, którą jest pływanie artystyczne. Trenuje 6 godzin tygodniowo na pływalni i dodatkowo 2 godziny w sali gimnastycznej. W zawodach reprezentuje Klub UKS PŁYWANIE ARTYSTYCZNE TRZEBNICA.  Jej talent, ale także wytrwałość, dyscyplina, pracowitość zostały niedawno nagrodzone.

W Ogólnopolskich Zawodach w pływaniu synchronicznym Cityzen Poznań, które odbyły się  06.06.2021 r., Agata zajęła 1 miejsce i otrzymała złoty medal w kategorii Duet FREE Junior Młodszy ( wraz z Aliną Seliną).  Zdobyła także 1 miejsce i złoty medal w kategorii FIGURY Junior Młodszy oraz 3 miejsce i brązowy medal za SOLO FREE Junior Młodszy.

Warto także dodać, że Agata, która swoje sukcesy pływackie zawdzięcza ogromnej pracy i determinacji, osiąga również bardzo wysokie wyniki w nauce, ponadto jest koleżeńska, lubiana w szkole. Ma wzorowe zachowanie, a bieżący rok szkolny ukończy świadectwem z czerwonym paskiem.

GRATULUJEMY AGACIE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!