Sukcesy w konkursach polonistycznych

W tym roku szkolnym Amelia Piotrowska z kl. 6b została wyróżniona w XVI Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim odbywającym się w SP 76, występując w kategorii „poezja śpiewana”.

Ewa Bachman z kl. 5b otrzymała wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Pożeracze książek” organizowanym przez SP 107 we Wrocławiu oraz zajęła II miejsce w XIV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POETYCKO – GRAFICZNYM „Ja i moja rodzina” w SP 73.

Maksymilian Nowakowski z kl. 5b zajął pierwsze miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie pt. „ Każdy młody wrocławianin Ci powie, że sport to samo zdrowie”. W tym samym konkursie Kacper Bieńkowski z kl. 5a otrzymał wyróżnienie.

Anna Żak z kl. 5b jest zdobywczynią drugiego miejsca w konkursie „Uczniowie uczą nas” odbywającego się          w ramach kampanii „Nasz czysty Wrocław”.

Kilkoro naszych uczniów zostało nagrodzonych w konkursie poetyckim „Naszymi oczyma… – Mój świat to sport, ruch, zabawa”, którego organizatorem było Gimnazjum nr 3:

II miejsce – Weronika Tracz, kl. 4a

III miejsce – Sandra Piaseczna, kl. 5a

Wyróżnienia: Ewa Bachman, kl. 5b, Magdalena Balasińska, kl 4a, Julia Cecot, kl. 5a, Monika Dąbrowska, kl. 6b, Anna Huk, kl. 6b, Barbara Kowalska, kl. 6b, Jakub Makarec, kl. 5a, Wiktoria Piecuch, kl. 4b;

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy im jeszcze wielu osiągnięć w dziedzinach,            w których ukazały się ich talenty i zdolności.

Anna Kr20160518_093813SAM_9950awczuk i Anna Bieniek20160518_114539