SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH!

21.01 w SP 16 odbył  się  finał Strefy Centrum Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt.  Magda Balasińska z 7a i Julia Dutkiewicz z 5c wygrały wszystkie mecze po     3: 0 ( z SP 99, SP 90, SP 42, SP 72) i w finale pokonały 3:1 SP 16. Tym samym wywalczyły awans do Mistrzostw Wrocławia.

Dnia 13 lutego w SP 77 odbył się finał strefy Centrum Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Broniąca  z ubiegłego roku tytuł, drużyna dziewcząt z naszej szkoły powtórzyła sukces i ponownie zajęła I miejsce. Julia Cecot z 8a i Wiktoria Piasecka z 8b pokonały kolejno zespoły z SP 80, SP 99, SP 29, SP 13 i SP 17. W zawodach wystartowało 13 szkół a dwie najlepsze uzyskały awans do finału miejskiego.

Dzień później rywalizowali chłopcy- Jakub Górny, Kamil Zakrocki- obaj 8b i Jakub Wrona -6a.Pokonali SP 14, Gimnazjum 17, SP Parnas, i SP 90 oraz przegrali o wejście do finału z SP 96. Zajęli 3 miejsce na 15 drużyn.

Uczniów do zawodów przygotowała pani Edyta Walawender.