Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020r.

Drodzy Uczniowie, Rodzice

W związku z tym, iż rozpoczynamy nowy rok szkolny podczas pandemii i dużej liczby zachorowań,  nie możemy spotkać się wszyscy razem w sali gimnastycznej. Musimy zachowywać  dystans społeczny. Zapraszam zatem wszystkich  uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego według harmonogramu.

Uwaga – na teren szkoły mogą wejść wyłącznie rodzice uczniów klas pierwszych i dzieci z oddziału przedszkolnego  ( dziecko z jednym rodzicem). Każdy rodzic wchodząc do szkoły zakłada maseczkę                     i dezynfekuje ręce.  Zaleca się , aby dzieci były również wyposażone  w maseczki.

Oddział przedszkolny  spotyka się z p. Ewą Sadowską  przed budynkiem szkolnym   o godzinie 10.30. Dzieci razem                 z Nauczycielem przechodzą  głównym  wejściem do sali oddziału przedszkolnego nr 6   na parterze. Dzieciom z oddziału przedszkolnego może towarzyszyć 1 rodzic.

Klasy I- III

Klasa 1a spotyka się z p. Danutą  Pańko przed budynkiem szkolnym  o godzinie 10.00. Dzieciom z klasy 1a może towarzyszyć 1 rodzic. Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą głównym wejściem do szkoły, do dużej sali  gimnastycznej na      I piętrze. Spotkanie z Dyrekcją szkoły . Przejście z Wychowawcą do klasy nr 21.

Klasa 1 b  spotyka się z p. Magdaleną Skupińską  przed budynkiem szkolnym o godzinie 10.00. Dzieciom z kl.1b  może towarzyszyć 1 rodzic. Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą głównym wejściem do szkoły, do   dużej sali  gimnastycznej na     I piętrze. Spotkanie z Dyrekcją szkoły . Przejście z Wychowawcą do klasy nr 23.

Klasa 2a spotyka się z p. Małgorzatą  Hormann  przed budynkiem szkolnym   o godzinie 9.30.Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą głównym  wejściem do sali nr  22.

Klasa 2b spotyka się z  Wychowawcą  przed budynkiem szkolnym o godzinie 9.30. Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą głównym  wejściem do sali nr  16.

Klasa 3a spotyka się z p. Janiną Schmidt   przed budynkiem szkolnym  o godzinie 9.45 Dzieci razem z Nauczycielem przechodzą głównym wejściem do sali nr 17.

Klasa 3b spotyka się z p. Edytą Sempruch – Kosmalską   przed budynkiem szkolnym o godzinie 9.45 .Dzieci razem            z Nauczycielem przechodzą  wejściem głównym do sali nr 24.

Uczniowie klas I- III pod opieką Wychowawców  wchodzą do sal  lekcyjnych klatką schodową od strony świetlicy szkolnej.

Klasy IV- VIII

Uczniowie klas IV- VIII przychodzą do szkoły zgodnie z harmonogramem.  Spotykają  się z Wychowawcami  przed budynkiem szkoły  od strony boiska.  Wchodzą do szkoły wejściem od strony boiska i udają się pod opieką Wychowawców do  wyznaczonych sal.  Uczniowie klas IV- VIII przechodzą do  wyznaczonych  sal klatką schodową od strony sklepiku.

Klasa 4a  spotyka się z p. Alicją Królak przed budynkiem szkoły od strony boiska   o godzinie 9.00.Uczniowie  razem             z Nauczycielem przechodzą   do   dużej sali  gimnastycznej na I piętrze. Spotkanie z Dyrekcją szkoły . Przejście z Nauczycielem  do sali  nr 4 .

Klasa 4 b spotyka się z p. Katarzyną Kowal  przed budynkiem szkoły od strony boiska      o godzinie 9.00.Uczniowie  razem z Nauczycielem przechodzą  do   dużej sali  gimnastycznej na I piętrze. Spotkanie z dyrekcją szkoły . Przejście z Wychowawcą do sali  nr 2 .

Klasa 5a spotyka się z  p. Katarzyną Mirz przed budynkiem szkoły od strony boiska    o godzinie 9.15 Uczniowie  razem        z Nauczycielem przechodzą   do sali nr 30.

Klasa 6a spotyka się z p. Justyną Pisarczyk przed budynkiem szkoły od strony boiska    o godzinie 9.15. Uczniowie  razem     z Nauczycielem przechodzą   do sali nr 29 .

Klasa 6b spotyka się z p. Joanną  Janicką- Wajszczuk  przed budynkiem szkoły od strony boiska  o godzinie 8.45. Uczniowie  razem z Nauczycielem przechodzą   do sali nr 31

Klasa 6c  spotyka się z p. Anną Pasek   przed budynkiem szkolnym od strony boiska  o godzinie 8.45. Uczniowie  razem         z Nauczycielem przechodzą  do sali nr 14.

Klasa 7a spotyka się z p. Anną Warzybok  przed budynkiem szkolnym od strony  boiska  o godzinie 8.15  Uczniowie  razem z Nauczycielem przechodzą   do sali nr 32.

Klasa 7b spotyka się z p. Renatą Bachman przed budynkiem szkolnym od strony boiska o godzinie 8.30. Uczniowie  razem z Nauczycielem przechodzą  do sali nr 8.

Klasa 7c spotyka się z p. Sylwią Wójtowicz  przed budynkiem szkolnym od strony boiska o godzinie 8.30. Uczniowie  razem z Nauczycielem przechodzą   do sali nr 28.

Klasa 8a spotyka się z p. Beatą  Mazur przed budynkiem szkolnym od strony boiska    o godzinie 8.00. Uczniowie razem       z Nauczycielem przechodzą  do sali nr 27.

Klasa 8b spotyka się z p. Edytą Walawender przed budynkiem szkolnym od strony boiska o godzinie 8.00.            Uczniowie razem z Nauczycielem przechodzą  do sali nr 35.

Proszę o  punktualność i  rygorystycznie przestrzeganie godzin  podanych w harmonogramie.