AKTYWNA SOBOTA Z RODZINĄ 2023

Dnia 25.03.2023 odbyło się wydarzenie szkolne pt. Aktywna sobota z rodziną
Całe wydarzenie zogranizowane zostało przez uczniów. Były tam gry i zabawy takie jak siatkówka na dużej sali czy ping pong na korytarzu, na mniejszej sali zostały poprowadzone zajęcia z pilatesu, w sali na górze był także bufet ze zdrowym jedzeniem, z którego korzystali rodzice, dzieci jak i nauczyciele. Wszystkie aktywności zostały uwiecznione na zdjęciach i filmikach także zrobionymi przez  uczniów, były również przeprowadzane wywiady z uczniami bądź rodzicami.  Całe wydarzenie było prowadzone w godzinach od 9:00 do 11:00. Pod koniec zajęć były rozdawane nagrody za uczestnictwo dla dzieci i rodziców. Dla klas 5 i 6 za zogranizowanie całego zajścia został wręczone dyplomy. Po wszystkim dzieci, które zostały do tego wyznaczone posprzątały, a potem wróciły do domu.