Powrót klas sportowych z Borowic!

W dniach 14-18 maja 2018 uczniowie klas sportowych 4a, 5a, 6a, 7a wraz z wychowawcami i trenerami szermierki uczestniczyli w zielonej szkole w Borowicach. Mieszkaliśmy w Domu Wypoczynkowym “Łokietek” otoczonym lasem i górami. Na terenie obiektu mieliśmy do dyspozycji salę sportowa, na której odbywały się zajęcia szermiercze, boiska do piłki nożnej i piłki siatkowej, siłownię, świetlicę do zajęć lekcyjnych, stoły do tenisa i bilard:) Cały dzień był więc wypełniony lekcjami, zajęciami na świeżym powietrzu i na sali. Byliśmy na wycieczce nad Wodospadem Podgórnej w Przesiece i w Aquaparku w Cieplicach.

Odbyła się również Olimpiada Sportowa, w której rywalizowaliśmy w drużynach międzyklasowych o słodkie nagrody:) Jednym z ciekawszych ale wyczerpujących zadań był bieg przełajowy po lesie:)

Cieszymy się, że pogoda dopisała i wszyscy wrócili do szkoły z nowa energią i licznymi wspomnieniami:)

trenerzy szermierki