WROCŁAWSKA PLATFORMA EDUKACYJNA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW I UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Doradcy zawodowi wykonują swoją pracę w systemie zdalnym podczas pełnionych dyżurów telefonicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego; są do dyspozycji uczniów klas ósmych i ich rodziców od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30.

Drodzy Uczniowie, chcemy w tym trudnym okresie być dla Was wsparciem; pomożemy Wam w wyborze szkoły ponadpodstawowej oraz w postępowaniu rekrutacyjnym. Proszę do nas pisać na adres: info@doradcy-wroclaw.pl lub dzwonić na numer: 71 798 67 00 wew. 141 lub 142 lub 116.

Informujemy ponadto, że wszyscy wrocławscy uczniowie mogą w swojej szkole otrzymać konto do Wrocławskiej Platformy Edukacyjnej. Posiadanie konta do platformy daje możliwość zaproszenia uczniów wraz z rodzicami na video konsultacje z doradcą zawodowym. Zainteresowanych taką formą konsultacji z doradcą zawodowym prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie: www.doradcy-wroclaw.pl  w zakładce:  ”Konsultacje indywidualne w okresie kwarantanny”.

Zespół Doradców Zawodowych

w Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu

ul. Strzegomska 49a