Tak było na zgrupowaniach szermierczych…

W drugiej połowie lipca wyjechaliśmy na zgrupowanie szermiercze do Sosnówki w Karkonoszach. W obozie uczestniczyło 30 zawodników z naszej szkoły. Jak zwykle nasi trenerzy nie dali nam za wiele wolnego czasu organizując nam bardzo dużo zajęć. W ośrodku ćwiczyliśmy szermierkę, na boisku Orlik graliśmy w piłkę, mieliśmy treningi ogólnorozwojowe w terenie, byliśmy na wycieczce w Przesiece i zamku księcia Henryka, jeździliśmy do parku wodnego „Termy Cieplickie” rywalizowaliśmy w zawodach sportowych.  Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony na treningach i zabawie czas wakacji!!! W gablocie szkolnej na parterze szkoły prezentujemy kilka zdjęć z wyjazdu.

Despicable Me 3 film download

Natomiast w sierpniu kilku naszych starszych zawodników wzięło udział w organizowanym przez nasz klub KS „WROCŁAWIANIE” Międzynarodowym Zgrupowaniu Szermierczym w Polanicy Zdrój. W obozie wzięło udział ponad  500 uczestników z 18 krajów świata.

trenerzy szermierki