PÓŁKOLONIE LETNIE 2020

Szanowni Rodzice i Opiekunowie:

W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące  półkolonii letnich

informuję ,iż ze względu na  panującego  wciąż  wirusa COVID-19 i wynikające z tego faktu obostrzenia sanitarne szkoła w  tegoroczne wakacje  nie  organizuje

w dotychczasowej formule  półkolonijnego wypoczynku dzieci.

Nie oznacza to jednak ,że zupełnie rezygnujemy z prowadzenia letniego wypoczynku. Chcemy żebyście Państwo wiedzieli ,iż w myśl  obowiązujących nas (obligatoryjnie) Wytycznych GIS, MZ .i MEN dla organizatorów  dzieci i młodzieży musimy ograniczyć  wszelkiego rodzaju  wyjścia , wyjazdy ,kontakty

zewnętrzne. Tak więc opieka , zabawy i zajęcia w budynku szkoły i iw jej okolicach , ewentualne wyjścia  dzieci realizowane tylko w zgodzie z w/w Wytycznymi –to główne  założenia  programu półkolonii.

Jednocześnie informuję  o możliwości  zawieszenia bądź odwołania w każdej

chwili dalszych turnusów w sytuacji  zagrożenia   bezpieczeństwa uczestników

bądź pracowników szkoły lub też decyzji władz sanitarnych.

Podajemy daty turnusów:

I  29.06.2020- 3.07.2020

II 6.07.2020- 10.07.2020

III 13.07.2020- 17.07.2020

IV 20.07.2020- 24.07.2020

Opłata za jeden turnus wynosi 150 zł w tym drugie śniadanie, pełny obiad , podwieczorek . Na każdy turnus należy wypełnić odrębną kartę.  Wzory kart do pobrania na stronie internetowej szkoły www.sp85.wroc.pl od 12.06.2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona.   Z tego względu  pierwszej kolejności będą przyjmowane będą dzieci do 12.roku życia

15 czerwca  2020 roku ( poniedziałek)  w szkole –  będziemy przyjmować  zgłoszenia  rodziców  na półkolonie, czyli  wypełnione karty uczestnika półkolonii  wraz opłatą   od  godz. 8.00  do zapełnienia  zaplanowanych   na każdy turnus 40 miejsc .

W przypadku  braku miejsc  prosimy stałych bywalców półkolonii o zrozumienie .  Ograniczony sposób organizacji w tym roku wypoczynku dzieci wynika tylko i wyłącznie ze znanej Państwu sytuacji i niemożności zapewnienia bezpiecznych  i zdrowych warunków pobytu uczniów i pracowników szkoły .

Karta-zgłoszenia-na-półkolonię-rodo.doc-lato-2020

Załącznik-nr-1 półkolonie-2020-lato.doc