“Pierwszy Krok Szermierczy” już za nami!

„Pierwszy Krok Szermierczy” już za nami!!! 2 czerwca odbyło się spotkanie, na którym  dzieci zaprezentowały rodzicom i nauczycielom umiejętności, jakie nabyli w pierwszym roku trenowania szermierki. Rodzice wspierali swoje dzieci nie tylko kibicując, lecz tocząc drużynowy pojedynek w szpadzie kobiet (mamy uczniów) i szpadzie mężczyzn (tatusiowie uczniów). Było to świetne doświadczenie nie tylko dla rodziców, ale również wszystkich dzieci, które stawiają pierwsze kroki na planszach szermierczych pokonując swoją nieśmiałość, strach i niedoskonałości w walce z przeciwnikiem. Stając do walki, w duchu fair play, pokazują swoja odwagę i zasługują na nasz szacunek za trud i wysiłek włożony w codzienne treningi. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i udział w spotkaniu:)

Wyniki we florecie chłopców:

1 miejsce Mateusz Cybulskitrailer movie Brommers Kiek’n

2 miejsce Kacper Pyda

3 miejsce Kacper Kowalczyk

4 miejsce Michał Ferenc

5 miejsce Dawid Ulikowski

6 miejsce Maciej Mielcarek

7 miejsce Patryk Wajda

8 miejsce Marceli Kilian

Wyniki we floret dziewcząt:

1 miejsce Weronika Tracz