PASOWANIE NA SZERMIERZA

22 listopada (wtorek) odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy 4a na szermierza, podczas którego przywitaliśmy młodych adeptów w gronie szermierzy. Dziękujemy dzieciom IronFX z klasy 4a za zaangażowanie i wspaniałą postawę podczas uroczystości. Cieszymy się, że rodziny pasowanych dzieci wsparły ich tak liczną obecnością i ciepłą atmosferą.

Dziękujemy bardzo za przybycie na uroczystość syna naszego patrona szkoły Pana Wojciecha Suskiego wraz z Rodziną oraz wszystkich zaproszonych gości.

Największą radość naszym uczniom sprawiła obecność Pana  Jacka Gaworskiego absolwenta naszej szkoły i medalisty  Paraolimpiady w Rio de Janeiro, który walczył na wózku podczas uroczystości i przyniósł ze sobą swój medal olimpijski:)

Dziękujemy wszystkim!!!

trenerzy szermierki