Laboratoria Przyszłości LUTY 2023

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci

Z pośród różnych zajęć, wydarzeń czy przedsięwzięć, które odbyły się w tym miesiącu z wykorzystaniem sprzętu i materiałów edukacyjnych z projektu Laboratoria Przyszłości prezentujemy tylko wybrane:

02.02.2023

Jeszcze przed feriami, uczniowie klasy 4 ponownie sprawdzili swoje możliwości i umiejętności poruszania się i programowania robotów. Photon okazał się dość grzecznym kompanem, nie sprawiał kłopotów i współpracował z jego programistami 😊 Uczniowie zdobyli nową wiedzę, którą na pewno jeszcze wykorzystają podczas pracy z robotem Photon.

Podczas zajęć z informatyki, kilkoro uczniów z klas 5 postanowiło wczuć się w rolę operatora kamery, i podczas zajęć z informatyki nakręcili swoich dzielnie pracujących kolegów. Włożenie karty oraz baterii, uruchomienie kamery, krótkie zapoznanie z opcjami sprzętu (SONY 4K FDR-AX53) i.. do dzieła! Pierwsze „koty za płoty” a szkoła zyska nowych kamerzystów na imprezach czy uroczystościach szkolnych 😊

3b Jestem eko: poznajemy Parki Narodowe w Polsce LP.  7.02.2023

Poznajemy Parki Narodowe w Polsce.