Indywidualny Turniej Tenisowo – Szachowy 2017

7.03.2017 w SP 85 odbył się Indywidualny Turniej Tenisowo – Szachowy. Do współzawodnictwa w tych towarzyskich zawodach zaproszone zostały reprezentacje sąsiednich szkół: SP2, SP96, SP80, oraz SP99 oraz gospodarzy SP 85. Rozegrano konkurencje w kategoriach dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym oraz w szachach. Turniej miał charakter integracji uczniów pochodzących z różnych środowisk oraz krzewienia kultury fizycznej wśród społeczności szkolnej Wrocławia, a zwycięzcy zostali nagrodzenie pucharami. Szczególnie turniej tenisowy dostarczył niesamowitych emocji i głośnego dopingu w hali gimnastycznej w atmosferze właściwego zachowań sportowych „fair play”. Szczególnie dla zawodniczek SP 85 turniej ten był dobrym „przetarciem” przed czekającym je zawodów międzyszkolnych na arenie Wrocławia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach:

Szachy:

1. Kamil Gleń SP 85
  2.  Zuzanna Błasiak SP 80
  3. Szymon Ćwiklak SP99
  4. Kamil Wiertel SP 96
  5. Hubert Kurek SP 2

Tenis Stołowy Dziewcząt:

1. Cecot Julia SP 85
  2. Zarzycka Marcela SP 80
  3. Piasecka Wiktoria SP 85

Tenis Stołowy Chłopców:

1. Pyda Kacper
  2. Górny Jakub SP 85
  3. Gajek Filip SP 85

Raw 2017 live streaming film onlinelive streaming film iBoy 2017 online

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom, a zwycięzcą gratulujemy.